Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 23 czerwca 2024
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
19°C

Czyste Powietrze - ostrzeżenie o oszustwach i nieuczciwych praktykach

Ocena 0/5

Dostaliśmy informacje o próbach oszustw i wyłudzeń związanych z rządowym programem "Czyste Powietrze" na terenie naszej Gminy. Program  ten oferuje wsparcie finansowe dla rodzin, chcących poprawić efektywność energetyczną swoich domów, w tym instalacje pomp ciepła. Niestety, nieuczciwe firmy i oszuści wykorzystują ten program do wyłudzeń. Prosimy Państwa o czujność.

Jeśli są Państwo zainteresowani programem "Czyste Powietrze" zalecamy, by skorzystać z punktu konsultacyjnego w Urzędzie Gminy Czerwonak.  Informujemy, że tutaj możecie Państwo uzyskać wiarygodne informacje na temat możliwości dofinansowania na wymianę źródła ciepła i termomodernizację.

Ponadto informujemy i ostrzegamy, że:

  • Wielu przedsiębiorców zakłada teraz firmy tylko po to, by zdobyć dotacje i po pewnym czasie zniknąć. Dlatego ważne jest, aby zachować ostrożność i nie ufać osobom, które oferują szybkie i korzystne rozwiązania związane z programem "Czyste Powietrze".

  • Nieuczciwi sprzedawcy często oferują słabej jakości urządzenia, które zużywają dużo prądu i są niewłaściwie dopasowane do potrzeb danego domu. Zanim umowa zostanie podpisana, należy dokładnie sprawdzić firmę i ofertę, zwłaszcza jeśli pojawią się wątpliwości co do ceny, jakości usługi, lub gwarancji.
     

Osoby starsze i samotnie mieszkające w naszej gminie mogą stać się ofiarami nieuczciwych praktyk. Dlatego istotne jest, aby ostrzegać naszych bliskich i sąsiadów przed niepożądanymi wizytami nieznajomych, którzy obiecują szybkie remonty lub atrakcyjne dofinansowanie. Prosimy o zachowanie czujności!

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Czerwonak pod nr tel. 61 65 44 270 i mailowo: agnieszka.jamrowska@czerwonak.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.